O firmie //

Firma OFFICE TRADE PARTNER Sp. z o.o. specjalizuje się w dostawach urządzeń techniki biurowej i bankowej.

Nasze doświadczenie w tej branży, sięgające 2002 r., pozwala na profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Nasza oferta opiera się na wysokiej jakości produktach firm koreańskich, japońskich, niemieckich, szwedzkich, brytyjskich, amerykańskich i polskich.

Kompleksową opieką obejmujemy urządzenia takich marek jak:

Gwarantujemy pracę opartą na oryginalnych częściach, jednocześnie ze stałym dostępem do zamienników.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową opiekę serwisową, realizowaną przede wszystkim w siedzibie Klienta. Oznacza to, że monitorujemy poprawność funkcjonowania urządzeń zarówno w okresie gwarancyjnym (przeglądy konserwacyjne) jak i pogwarancyjnym. Gwarantuje to Państwu bezawaryjne, bezproblemowe i bezpieczne korzystanie z naszych urządzeń. Do wszystkich rodzajów oferowanych produktów zapewniamy dostępność materiałów eksploatacyjnych.

Lata doświadczeń w sektorze sprzętu bankowo-biurowego pozwoliły nam na gruntowne rozpoznanie potrzeb naszych klientów, a dynamizm przekształceń w samej firmie umożliwił spełnienie ich oczekiwań. Staramy się, aby jakość oferowanych przez nas towarów i usług była najwyższa na rynku. Jesteśmy partnerem największych polskich instytucji finansowych, jednostek budżetowych i dużych przedsiębiorstw.

Zapraszamy do współpracy - OFFICE TRADE PARTNER Sp. z o.o.